WYCIECZKA EDUKACYJNA KLASY VII A DO WARSZAWY
W dniach 30.05-03.06.2022 roku, 15 uczniów SP im. Jana Pawła II w Smolniku – głównie z klasy VII a odwiedziło Warszawę. Pięciodniowa wycieczka miała charakter edukacyjny, który oparty był na programie zwiedzania najważniejszych a zarazem ciekawych miejsc Stolicy, towarzyszyły jej zajęcia edukacyjne oraz warsztaty.Już sama podróż stała się niemałą atrakcją, gdyż odbywała się pociągiem.Po 9 godzinach podróży i rozlokowaniu w...
